Apartmány Hanička nabízí zcela nové, komfortně zařízené ubytování pro hosty, kteří mají rádi pohodu a klid v nádherném prostředí města Hejnice. Ubytovaným hostům je k dispozici parkoviště bez poplatku přímo u objektu.

Ke každému apartmánu je k dispozici kolna k úschově kol nebo lyží. Na ubytování je možné nastoupit: od 14 hodin, odhlásit se z pobytu je možné do: 11 hodin v den odjezdu. S personálem se můžete domluvit v následujících jazycích: Česky, Polsky a částečně Německy.

Apartmány jsou v přízemí se samostatnými vchody. Apartmán se skládá z obývací místnost
vč. kuchyně, ložnice a koupelny. Obývací místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou, televizí, vybavenou kuchyňskou linkou vč. kávovaru, lednice s mrazákem a minibarem, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a trouby, v jednom apartmánu je k dispozici i myčka.

Koupelna nabízí sprchový kout vč. masážních trysek, toaletu, umyvadlo se zrcadlem.
K dispozici jsou ručníky, toaletní potřeby a fén. Šálek kávy si můžete u jednoho z apartmánů vychutnat při příjemném posezení na venkovní terase.

Apartmány

Apartmán č.1

Apartmán č.1

Apartmán se nachází v přízemí a nabízí vstupní chodbu, obývací místnost, ložnici a koupelnu. Obývací místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou, televizí s Wi-Fi a zrcadlením, plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně kávovaru, lednice s mrazákem a minibarem, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a trouby. V ložnici je dvoulůžko s pohodlnou pružinovou matrací, noční stolky včetně osvětlení a komoda. Koupelna nabízí sprchový kout včetně masážních trysek, toaletu, umyvadlo se zrcadlem , zobrazit více k dispozici jsou ručníky, toaletní potřeby a fén. V chodbě je botník, věšáková stěna a zrcadlo. Apartmán je vytápěn ústředním topením s elektrokotlem. Ke každému apartmánu je k dispozici venkovní uzamykatelná kolna, kde si můžete uschovat kola i lyže.
Apartmán č.2

Apartmán č.2

Apartmán se nachází v přízemí a nabízí vstupní chodbu, obývací místnost, ložnici a koupelnu. Obývací místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou, televizí s Wi-Fi a zrcadlením, plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně kávovaru, lednice s mrazákem a minibarem, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a trouby, v tomto apartmánu je i myčka a k dispozici je i malý sklípek přístupný z obývací místnosti. V ložnici je dvoulůžko s pohodlnou pružinovou matrací, noční zobrazit více stolky včetně osvětlení a prostorná šatní skříň. Koupelna nabízí sprchový kout včetně masážních trysek, toaletu, umyvadlo se zrcadlem , k dispozici jsou ručníky, toaletní potřeby a fén. V chodbě je botník, věšáková stěna . Apartmán je vytápěn ústředním topením s elektrokotlem. Ke každému apartmánu je k dispozici venkovní uzamykatelná kolna, kde si můžete uschovat kola i lyže.
Apartmán č.3

Apartmán č.3

Apartmán se nachází v přízemí se samostatným vchodem a nabízí vstupní chodbu, obývací místnost, ložnici a koupelnu. Obývací místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou, televizí s Wi-Fi a zrcadlením, plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně kávovaru, lednice s mrazákem a minibarem, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a trouby. V ložnici je dvoulůžko s pohodlnou pružinovou matrací, noční stolky včetně osvětlení a komoda. Koupelna nabízí sprchový kout včetně masážních trysek, toaletu, umyvadlo zobrazit více se zrcadlem , k dispozici jsou ručníky, toaletní potřeby a fén. V chodbě je botník, věšáková stěna a zrcadlo. Apartmán je vytápěn ústředním topením s elektrokotlem. K tomuto apartmánu náleží terasa s venkovním posezením. Ke každému apartmánu je k dispozici venkovní uzamykatelná kolna, kde si můžete uschovat kola i lyže.

Novinky

Publikováno 21.01.2023

Útulné ubytování

Více…
Publikováno 21.01.2023

Spokojení hosté

Více…
Publikováno 21.01.2023

Nové webové stránky

Více…