Apartmány


Apartmán č.1

Apartmán se nachází v přízemí a nabízí vstupní chodbu, obývací místnost, ložnici a koupelnu. Obývací místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou, televizí s Wi-Fi a zrcadlením, plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně kávovaru, lednice s mrazákem a minibarem, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a trouby. V ložnici je dvoulůžko s pohodlnou pružinovou matrací, noční stolky včetně osvětlení a komoda. Koupelna nabízí sprchový kout včetně masážních trysek, toaletu, umyvadlo se zrcadlem , k dispozici jsou ručníky, toaletní potřeby a fén. V chodbě je botník, věšáková stěna a zrcadlo. Apartmán je vytápěn ústředním topením s elektrokotlem. Ke každému apartmánu je k dispozici venkovní uzamykatelná kolna, kde si můžete uschovat kola i lyže.

Apartmán č.2

Apartmán se nachází v přízemí a nabízí vstupní chodbu, obývací místnost, ložnici a koupelnu. Obývací místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou, televizí s Wi-Fi a zrcadlením, plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně kávovaru, lednice s mrazákem a minibarem, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a trouby, v tomto apartmánu je i myčka a k dispozici je i malý sklípek přístupný z obývací místnosti. V ložnici je dvoulůžko s pohodlnou pružinovou matrací, noční stolky včetně osvětlení a prostorná šatní skříň. Koupelna nabízí sprchový kout včetně masážních trysek, toaletu, umyvadlo se zrcadlem , k dispozici jsou ručníky, toaletní potřeby a fén. V chodbě je botník, věšáková stěna . Apartmán je vytápěn ústředním topením s elektrokotlem. Ke každému apartmánu je k dispozici venkovní uzamykatelná kolna, kde si můžete uschovat kola i lyže.

Apartmán č.3

Apartmán se nachází v přízemí se samostatným vchodem a nabízí vstupní chodbu, obývací místnost, ložnici a koupelnu. Obývací místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou, televizí s Wi-Fi a zrcadlením, plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně kávovaru, lednice s mrazákem a minibarem, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a trouby. V ložnici je dvoulůžko s pohodlnou pružinovou matrací, noční stolky včetně osvětlení a komoda. Koupelna nabízí sprchový kout včetně masážních trysek, toaletu, umyvadlo se zrcadlem , k dispozici jsou ručníky, toaletní potřeby a fén. V chodbě je botník, věšáková stěna a zrcadlo. Apartmán je vytápěn ústředním topením s elektrokotlem. K tomuto apartmánu náleží terasa s venkovním posezením. Ke každému apartmánu je k dispozici venkovní uzamykatelná kolna, kde si můžete uschovat kola i lyže.